Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

1000 - 2000 €

Pentru cresterea numarului de clienti cautam un profesionist in vanzari.

Cerinte:
- Experienta in vanzarea de software, aplicatii web / IT catre clienti din segmentul B2B
- Experienta minim 1 ani in vanzari;
- Atitudine proactiva, abilitati de comunicare ridicate
- Atitudine pozitiva si orientare catre solutii
- Dorinta permanenta de dezvoltare si spirit competitiv
- Experienta in abordarea consultativa a clientilor, intelegerea cerintelor clientului
- Abilitati deosebite de comunicare directa, verbal, precum si abilitati crescute in comunicarea scrisa in limba engleza
- Capacitatea de a asimila rapid informatii si tehnologii noi

Responsabilitati
- Dezvoltarea portofoliului de clienti prin cresterea numarului de clienti noi
- Promovarea unei imagini pozitive a companiei in relatia cu clientii
- Creaza oferte in limba engleza intr-o piata foarte dinamica si competitiva
- Urmareste ofertele transmise
- Indeplinirea tintelor de vanzari setate

Ce oferim?
- Posibilitati de evolutie in cadrul companiei si dezvoltare profesionala;
- Flexibilitatea orelor de munca
- Munca cu cele mai noi si inovative tehnologii la nivel global
- Se poate muncii de acasa, sau oriunde exista internet
- Vei lucra alaturi de o echipa de profesionisti
- Salariu motivational si bonusuri in functie de realizari.