Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Pentru clientul nostru - o companie importator / distribuitor pentru accesorii IT&C,cu exclusivitate pe anumite marci premium, cautam:

CONSULTANTI VANZARI

pentru magazinul situat in Mall AFI Cotroceni

Responsabilitati:
- vanzare consultativa, cunoasterea produselor si a pietei de profil,
- merchandising, operare casierie,
- bune abilitati de prezentare, comunicare,
- primire produse, inventariere, raportare, etc.

Cerinte:

- lb engleza conversational - cerinta obligatorie
- experienta in vanzari minim 1 an
- prezenta placuta, spirit de echipa, persoana motivata, activa, pozitiva.

Oferta:
Contract de munca nedeterminat, salariu net lunar 1700 lei, bonus din vanzari aprox 500 lei/luna, transport decontat.
Program 10-22 in intervalul luni-duminica, o zi lucrata / una nu, 2 week-end-uri libere/luna.

  • Interviu online
  • In ce zona locuiti?
  • De la ce data sunteti disponibil pentru a incepe jobul, daca veti ales?