Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:
• Ofera sfaturi clientilor referitor la produsele potrivite nevoile acestora;
• Promoveaza produsele si serviciile Renania clientilor din magazin;
• Mentine si dezvolta relatia cu clientii alocati, prin contactarea acestora, desfasurarea de campanii, promotii;
• Prospectarea pietei, contactarea telefonica a clientilor sau potentialilor clienti;
• Realizarea de oferte tehnice si comerciale;
• Incasarea facturilor emise, inregistrarea si emiterea acestora;
• Mentinerea evidentelor incasarilor zilnice si operatiunile aferente casieriei;
• Respectarea legislatiei, regulilor si procedurilor companiei;

Cerinte:
• Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa
• Abilitati bune de operare PC si viteza de tehnoredactare
• Experienta similara minim 2 ani
• Cunostinte procesare vanzari si incasare facturi
• Adaptabilitate si capacitatea de a gasi rapid solutii
• Absolvent facultate (Facultate sau experienta de marketing, comunicare constituie avantaj)
• Persmis Auto Categoria B – constituie avantaj

Beneficii:
• Sistem de bonusare lunar in functie de vanzarile realizate
• Tichete de masa

• Asigurare medicala, conditii preferentiale ING
• Acces la programele de pregatire si dezvoltare tehnica si a competentelor