Consultant vanzari -Magazin FANCY Pantelimon

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Candidatul ideal

experienta in domeniul vanzarilor minim 1 an
puternic simt estetic
excelente capacitati de comunicare si relationare
focusare pe relatia cu clientii
capabil sa lucreze in echipa, abilitati in comunicare cu clientii, sa acumuleze si implementeze noile tehnici de vanzari

Descrierea jobului

disponibilitate la program de munca full-time
orientare catre rezultate
abilitati excelente de comunicare
bun organizator
salariu motivant

Descrierea companiei

FANCY a fost fondata in 2003, in prezent avand o echipa formata din angajati profesionisti si un stoc foarte diversificat de produse, actualizat zilnic. Incepand cu anul 2010, dorim sa fim in contact permanent cu dumneavoastra prin portalul nostru de prezentare , unde puteti vizualiza intreaga noastra gama de produse si puteti rezerva orice produs, simplu, rapid si fara costuri, pentru a-l proba in unul din magazinele noastre.
Suntem in contact permanent cu toti producatorii importanti din Romania si Italia , pentru a va putea raspunde prompt, cu o gama larga de produse, actualizate zilnic si cu oferte personalizate.