Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu brut pe luna

400 - 500 €

Salariu de baza 2000 RON + comision din vanzarile de lucru de aproximativ 40 ore saptamanal. Postul este pentru magazin cosmetice Magheru, aproape de Universitate.

RESPONSABILITATI:

- relatie directa cu clientii;- prezentarea si vanzarea de produse cosmetice

- cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor

- consilierea clientilor in alegerea variantei optime (recomandari, evidentiere, avantaje in functie de necesitatile clientului)- se implica activ in activitatea de vanzare si promovare a produselor existente- mentine si promoveaza imaginea companiei si ale produselor existente

- gestionarea stocului de marfa existent si a comenzilor

- intocmirea actelor zilnice

CANDIDATUL IDEAL:
- Persoana cu excelente abilitati de comunicare, persuasiva, dinamica, amabila, cu simtul raspunderii, orientata spre client;

- Abilitatea de a identifica usor si de a intelege nevoile clientilor

- Capacitate de convingere

- Experienta in promovarea de produse cosmetice sau dermatocosmetice

-Cunostinte de operare PC. Experienta in domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII:- se asigura training de pregatire de 1-2 saptamani - posibilitati de dezvoltare a unei cariere in domeniu si de promovare in functii superioare pentru cei care au demonstrat abilitati de conducere;- bonusuri si discounturi la produse- mediu de lucru placut si captivant

Program de lucru o zi cu o zi, 2 week-enduri pe luna.