Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Se recruteaza si din

Săcele, Cristian, Ghimbav, Hărman, Codlea, Tărlungeni, Brașov

Responsabilitati:

- Prezinta si promoveaza direct produsele prin realizarea de oferte pentru clientii existenti cat si pentru cei potentiali

- Asigura consultanta tehnica in procesul de vanzare si post-vanzare

- Incaseaza contravaloarea produselor achizitionate de client

- Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora

- Asigura necesarul de marfa la raft, aranjeaza produsele pe rafturi si asigura semnalizarea produselor la raft

- Verifica produsele predate clientului (calitativ si cantitativ)

- Utilizeaza masina de nuantat vopsele

- Verifica calitatea si nuanta vopselei solicitate de client

- Ia toate masurile pentru realizarea obiectivelor de vanzari.

Cerinte:

- Studii medii/superioare

- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare

- Fara afectiuni medicale care sa nu-i permita exercitarea atributiilor

- Cunostinte si abilitati digitale, ERP, MS Office. Cunostintele din domeniul mediului online de promovare (SEO, Google Adwords etc.) - constituie avantaj

- Experienta profesionala minim 1 an in domeniu - constituie avantaj

- Permis de conducere categoria B – constituie avantaj

- Fara antecedente penale.

 Beneficii:

- Mediu de lucru profesional

- Logistica necesara desfasurarii activitatii de vanzare

- Instruire (scolarizare) in cadrul companiei

- Pachet salarial motivant (salariu fix + comision si bonusuri in functie de performanta, tichete de masa)

- Posibilitatea de dezvoltare a carierei in cadrul companiei.