Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Pentru clientul nostru, o companie nationala cu peste 14 ani de experienta in domeniul IT – hardware, produse reconditionate, cautam Consultant Vanzari in magazin IT

Descrierea jobului

  • Vanzarea de produse si servicii IT (PC, laptop, imprimante, consumabile si accesorii) in magazinul din Bucuresti, magazin ce comercializeaza componente hardware reconditionate
  • Receptia, gestiune si vanzarea produselor
  • Activitati specifice vanzarii in magazin (lucrul cu PC, casa de marcat, etc)

Candidatul ideal

  • Experienta in vanzari in magazine specializate de calculatoare si componente
  • Buna cunoastere a produselor IT comercializate in Romania
  • Orientare catre performanta in vanzari
  • Orice cunostinte tehnice in domeniu pot constitui un avantaj
  • Abilitati organizatorice, de comunicare si abilitati de lucru cu oamenii
  • Capacitate buna de evaluare, analiza, de luare a deciziilor la timp si de rezolvare a problemelor
  • Amabilitate, rezistenta la stress, buna capacitate de organizare
  • Evident, cunoștințe de utilizare a calculatorului

Beneficii

  •  Salariu competitiv
  • Tichete de masa & tichete de vacanta
  • Mediu de lucru modern, profesionist
  • Servicii medicale si asigurari de sanatate
  • Contract de munca nedeterminat
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala continua