Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

400 €

Candidatul ideal:

- Abilitati foarte bune de comunicare
- Cunostinte limba engleza nivel conversational
- Punctualitate si seriozitate
- Experienta in vanzarea de produse de lux (ceasuri, bijuterii, cosmetice etc.) constituie un avantaj

Descrierea jobului

Consultantul isi desfasoara activitatea la punctul de vanzare din cadrul complexului comercial Baneasa Shopping City.

Sarcina principala este cea de a interactiona cu potentialii clienti, de a le oferi acestora toate informatiile necesare cu privire la produsele comercializate si de a ii convinge pe acestia sa realizeze o achizitie.

Printre responsabilitati se numara si toate aspectele operationale, respectiv incasarea platilor, emiterea bonurilor fiscale, primirea si predarea gestiunii, intretinerea vitrinelor, etc.

Beneficii Oferite
- Contract de munca cu noma intreaga
- Pachetul salarial atractiv +bonuri de masa + comision din vanzarile realizate
- Training de specialitate
- Discounturi speciale pentru colegele noastre