Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:

  • Cautam personal energic, cu abilitati dezvoltate de comunicare pentru branduri cosmetice de lux
  • Pentru noi, consilierul de vanzari trebuie sa fie o persoana plina de entuziasm si atitudine pozitiva ambitioasa, cu initiativa, orientata spre autodezvoltare si rezultate.

RESPONSABILITATI:

  • Abordarea, asistarea, consilierea și fidelizarea unei clientele exigente
  • Identifică nevoile și asteptările clienților, oferă informații corecte și complete despre produse
  • Asigurarea si implementarea merchandisingului produselor in magazin
  • Monitorizarea permanenta a stocului de marfa, participarea la gestiunea acestora si inaintarea propunerilor de restocare
  • Raportarea periodica a activitatii si a rezultatelor la sediul central din Bucuresti.

CERINTE:

  • Constituie avantaj experienta in domeniul beauty, make-up
  • Studii liceale finalizate; constituie avantaj studiile superioare
  • Bune abilitati de comunicare
  • Persoana sociabila, cu un aspect fizic placut, ingrijit (doar CV cu poza).

BENEFICII:

  • Venituri corelate cu realizarile
  • Traininguri de specialitate si programe specializate de formare profesionala
  • Mediu de lucru elegant si placut, in sectorul produselor cosmetice de lux.