Acest job nu mai este activ.

Consultant Vânzări/Casier/Depozitar-TG. MURES

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

Se recruteaza si din

Bistrița

Candidatul ideal:

- Studii medii
- Disponibilitate de a lucra in ture si in weekend(magazinul se afla situate in mall-uri)
- Persoana muncitoare si responsabila
- Bune abilitati de comunicare
- Orientat spre ai ajuta pe ceilalti
- Atitudine pozitiva si orientata catre rezultat
- Dornica sa comunice cu clientii si sa ii ajute
- Cunostinte medii de limba engleza(reprezinta un plus)

Descrierea jobului:

LC Waikiki Romania angajeaza pentru magazinul din TG. MURES pozitiile de Consultant Vanzari, Depozitari si Casier. Puteti opta pentru program part-time sau full-time.

- Asigură expunerea produselor şi a celorlalte materiale vizuale in magazin
- Îmbrăca manechinii din raion/vitrine şi urmăreşte actualizarea etichetelor
- Urmăreşte obiectivele magazinului, în mod lunar, săptămânal şi zilnic.
- Întâmpina clienţii care intră în magazin, în mod plăcut, zambind.
- Află ceea ce îşi doreşte clientul, îi prezintă produsele, în conformitate cu dorinţa acestuia şi îl îndrumă spre cabină pentru probă.
- Verifică, în mod frecvent cabinele de probă, adună produsele şi umeraşele din cabine
- Prezintă clienţilor combinaţii de produse ce pot asigura vânzări suplimentare.
- Ofera suport clientilor pe toata perioada prezentei lor in magazin