Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cerinte:

  • Studii superioare
  • Abilitati de comunicare si relationare
  • Experienta in vanzari (vanzari auto constituie un avantaj)
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
  • Aptitudini de lucru in echipa
  • Atitudine proactiva, perseverenta si dedicare in munca
  • Capacitate de concentrare in situatii limita
  • Permis conducere categoria B

Responsabilitati:

  • Promovarea si reprezentarea autovehiculelor in conformitate cu standardele companiei
  • Consilierea clientilor in vederea vanzarii de autoturisme si servicii/accesorii
  • Intocmirea rapoartelor de activitate
  • Monitorizarea legislatiei in vigoare
  • Consilierea clienţilor cu privire la modalitatile de finantare şi intocmirea documentelor necesare
  • Mentine legatura si urmareste in permanenta dezvoltarea portofoliului de clienti
  • Gestionarea relatiei cu autoritatile locale ,Politie, Primarie in activitatile specifice postului
  • Prospectarea pietei de profil

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv tanar
  • Salarizare fixa
  • Tichete de masa pe card
  • Bonusuri in functie de realizari
  • Voucher medical la clinica private
  • Premii de sarbatori
  • Training de specializare
  • Evenimente interne