Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

450 - 500 €

  • Descrierea postului:
    -Desfasoara activitati de cercetare si prospectare a pietei
    -Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea emiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale
    -Ofera consultanta clientilor in vederea alegerii produsului solicitat, modalitati de plata si pana la finalizarea unei vanzari
    -Promoveaza produsele oferite de companie
    -Aplica strategia de vanzari pe clientii gestionati
    -Urmareste realizarea targhetului
    -Intocmeste rapoarte de vanzari
    -Reprezinta interesele companiei si asigura derularea procesului de colaborare in bune conditii in relatia cu clientul

    Cerintele postului:
    -Experienta in gestionarea relatiilor comerciale - minim 2 ani
    -Studii superioare
    -Cunostinte operare PC
    -Bune abilitati de persuasiune si de negociere
    -Capacitate foarte buna de comunicare verbala si scrisa si relationare cu clientii
    -Atentie distributiva, capacitate de observare a detaliilor
    -Capacitate de organizare a activitatii individuale
    -Atitudine proactiva
    -Capacitate de lucru in echipa si de asumare a responsabilitatii
    -Orientare spre client si dezvoltarea relatiilor
    -Orientare catre rezultate si performanta
    -Amabilitate si perseverenta
    -Permis de conducere
    -Cunoscator al limbii engleze

    Oferta (bonusuri si beneficii):
    -posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie moderna in continua dezvoltare, intr-un mediu de lucru profesionist
    -Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic
    -Mediu de lucru transparent bazat pe obiective
    -Pachet salarial motivant: salariu fix si comision din vanzari
  • - asigurare de sanatate
  • -spor de fidelitate acordat dupa primii 3 ani in companie
     -Programe de instruire profesionala