Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Consultant vanzari / Agent vanzari in Bucuresti

Nivelul carierei
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Salariu net pe luna
400 - 600 €
Posturi disponibile
10

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Prospectarea pietei, identificarea si dezvoltarea de noi oportunitati de afaceri
- Stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea prezentarii şi promovarii produselor şi serviciilor
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu portofoliul de clienti
- Relationarea permanenta cu clientii si fidelizarea acestora
- Realizarea targetului de vanzari

Beneficii:
- training de specializare in domeniul vanzarilor
- training de specializare in domeniul blockchain
- training de specializare in domeniul tranzactionarii monedelor digitale
- acces la informatii cu privire la diverse oportunitati de investitii
- mediu de lucru tanar
- posbilitatea de promovare pe baza rezultatelor
- bonusuri lunare in functie de rezultate
- team building-uri
- telefon
- locatie centrala, in apropierea metroului Stefan cel Mare

Candidatul ideal:

- studii superioare, iar cele in domeniul IT sau economic constituie avantaj
- experienta in vanzari de produse sau servicii
- experienta in domeniul financiar sau al pietelor de capital constituie un avantaj
- bune abilităţi de vanzare, prezentare şi negociere
- orientare catre client si rezultate
- persoană dinamică, cu spirit de initiativă

Descrierea companiei

Chain Solutions este o companie concentrata exclusiv pe investitiile in tehnologia blockchain. Echipa noastra imbina experienta de 12 ani in pietele financiare traditionale cu cea din ultimii 5 in piata emergenta a activelor digitale pentru a oferi oportunitati de investitii unice.