Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Compania MAURER IMOBILIARE CLUJ angajeaza consultant vanzari

CANDIDATUL IDEAL
- experienta de minim 5 ani in vanzari;
- dinamic, creativ, proactiv, flexibil, atent la detalii si organizat;
- capacitate de analiza, sinteza si redactare concisa si corecta a informatiilor;
- cunostinte avansate de operare PC;
- creativitate, flexibilitate si originalitate, atentie la detalii si interes pentru calitate;
- cunoasterea limbii engleze;
- seriozitate, punctualitate, responsabilitate
- persoana orientata catre client, organizata, autodidacta, proactivă;

RESPONSABILITATI
- Interfata in relatiile cu clientii, furnizorii si colaboratorii firmei prin preluarea apelurilor telefonice din tara si strainatate, primirea si indrumarea vizitatorilor in companie, lamurirea aspectelor cu privire la solicitarile acestora; furnizare informatii;
- Cunostinte medii de PC si MS Office (Word, Excel);
- Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate;
- Abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului;
- Capacitate de a lua decizii corecte si rapide, atentie la detalii;
- Activităţi administrative: fax, email şi operare PC;
- Administrarea diverselor evidente si baze de date.

EXPERIENTA IN DOMENIUL IMOBILIAR REPREZINTA UN AVANTAJ!

BENEFICII
Pachet salarial atractiv;
Oportunitati de dezvoltare in cariera;
Mediu de lucru atractiv, tanar.

Candidaţii interesaţi pot trimite CV-ul  la următoarea adresă de e-mail:
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.
Nu vor fi luate în considerare candidaturile care nu vor îndeplini condiţiile minimale solicitate în specificaţiile postului.
Compania îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de către candidaţi.