Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 400 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

INSIDECOR oferă clienților un pachet complet de servicii pentru realizarea unui mobilier la comanda - de la design produs, până la măsurătoare, execuție și montaj! Realizăm orice tip de mobilier de interior, în special bucătării, dar și dormitoare, living-uri, dressing-uri, birouri și spații comerciale (cabinete medicale, hoteluri, farmacii, etc).

Responsabilități principale:

Prezentarea și vânzarea produselor expuse în showroom;

Informarea corectă și completă a clienților;

Realizare unui proiect 3D in functie de preferintele clientilor;

Negocierea contractelor;

Întocmirea documentelor necesare finalizării vânzării și livrării produselor;

Transmiterea informațiilor corecte departamentului de proiectare (realizarea de schițe 3D, etc.);

Respectarea procedurilor interne și o comunicare internă bună;

Mărirea și dezvoltarea portofoliului de clienți;

Ne dorim de la tine următoarele competențe pentru a intra în echipa noastră:

Experiență în vânzări (constituie un avantaj);

Experiență în domeniul mobilierului (constituie un avantaj);

Cunoașterea unui program de proiectare 3D (constituie un avantaj);

Calități foarte bune de comunicare, prezentare, negociere;

Fire sociabilă, orientată spre rezultat;

Abilitatea de lucru în echipă;

Utilizare avansată a PC-ului;

Carnet de conducere categoria B;

Limba engleză nivel mediu;

Se oferă:

Loc de muncă stabil

Mediu de lucru plăcut

Salariu fix si comision din vanzari

Telefon de serviciu

Training și suport în primele luni de angajare