Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

615 - 731 €

Candidatul ideal

Cautam un coleg/a pentru pozitia de agent de vanzari distributie carte care sa indeplineasca urmatoarele criterii:

  • responsabil
  • punctual
  • se integreaza usor in echipa
  • limba engleza reprezinta un avantaj
  • OBLIGATORIU CARNET DE CONDUCERE SI EXPERIENTA ADECVATA IN CONDUCEREA MASINII.

Descrierea jobului

- preluarea cartilor de la transportator,
- sortarea si aranjarea lor in depozit si/sau show room,
- participarea la evenimentele desfasurate de firma pentru profesorii de limbi straine
- organizarea de expozitii carte atat in Bucuresti cat si in celelalte orase ale tarii,
- participare la targuri de in diferite orase ale tarii si Bucuresti,
- livrarea cartilor catre diferiti clienti in Bucuresti si in tara

Beneficii:

  • salariu NET 2000 RON
  • fara target
  • program:00

Descrierea companiei

CENTRUL DE CARTE STRAINA SITKA s-a infiintat la sfarsitul anului 1999 ca raspuns la cererea din ce in ce mai mare de publicatii pentru invatarea limbilor straina de larga circulatie.

Criterii job

Permis conducere  B

Nivel carieră

  • Entry-Level (< 2 ani)
  • Mid-Level (2-5 ani)

Nivel studii

  • Necalificat
  • Calificat
  • Student
  • Absolvent

Tip job

  • Full time

Oraș de lucru

  • Bucuresti