Adresa/ adresele jobului

Râmnicu Vâlcea

Se recruteaza si din

Cerinte:

- Cunostinte operare PC, constituie un avantaj

- Experienta in vanzari reprezinta un avantaj

- Abilitatea de a interactiona cu cei din jur

- Capacitate de organizare si prioritizare

- Capacitate mare de munca

- Abilitati de comunicare si interelationare

- Abilitatea de a lucra cu banii si casa de marcat.

Responsabilitati:

- Asigura servirea clientilor magazinului in conformitate cu standardele Various Brands

-Intampina clientii la intrarea in magazine si asigura asistenta, pe tot parcursul

- Organizeaza activitatea din magazin

- Participa activ la procesul de vanzare

- Este responsabil de operatiunile pe casa de marcat si de incasari, conform procedurilor interne

- Este responsabil de implementarea corespunzatoare a activitatilor si campaniilor planificate de catre departamentul de vanzari si marketing

- Asigura evidenta zilnica a vanzarilor de produse si informarea operativa a conducerii societatii asupra acestora

- Stabileste si asigura stocurile de produse necesare pentru desfasurarea activitatii magazinului

- Asigura primirea, depozitarea in conditii corespunzatoare si eliberarea cu documente legale a produselor ce se comercializeaza prin magazin

- Tine evidenta intrarilor si iesirilor fondului de marfa si raporteaza zilnic volumul vanzarilor

- Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.

Beneficii:

- Salariu competitiv, salariu de baza si target vanzari

- Relații de muncă corespunzatoare legislației din România

- Un mediu de lucru profesionist, training-uri pentru dezvoltare profesionala si personala

- Posibilitati de promovare.

  • Interviu online
  • 1. De ce doriti sa plecati de la actualul loc de munca si ce va recomanda pentru acest
  • 2. Tinand cont de faptul ca, pt a deveni un angajat complet in compania noastra, este nevoie de un minim de 1 an de zile, unde va vedeti peste 5 ani?
  • 3. Care este cea mai importanta realizare pana in acest moment?
  • 4. Care este minimul salarial acceptat?