Adresa/ adresele jobului

București

RECRUTAM ECHIPA PENTRU NOUL MAGAZIN DIN PROMENADA MALL(FULL TIME si PART TIME)

Candidatul ideal:

- abilitati comunicare

- relationare si vanzare ;

- flexibilitate si spirit de echipa;

- responsabilitate si seriozitate.

Descrierea jobului

- Consilierea clientilor;
- Cunoasterea tehnicilor de vanzari;

- Efectuarea tuturor operatiunilor pe casa de marcat;
- Implicarea directa in vanzari, prin servirea clientilor si participarea la realizarea si depasirea planului de vanzari pe magazin;
- Mentinerea in stare impecabila a produselor expuse in magazin;
- Pastrarea unei imagini perfecte a magazinului prin ordine, curatenie, disciplina si atentie la detaliile de imagine;
- Rezolvarea imediata a reclamatiilor si sesizarilor venite din partea clientilor si informarea imediata a superiorului ierarhic;
- Asigurarea bunei desfasurari a activitatilor de vanzare;
- Experienta in VANZARI constituie un avantaj.

Beneficii:

- pachet salarial motivant compus din salariu fix net (2100 RON) + bonus lunar ;

- mediu de lucru placut ;

- posibilitati de promovare in cadrul companie.

Dorim sa ne extindem activitatea printr-o echipa dinaminca, motivata si intr-o continua dezvoltare.
VINO SA FACI PARTE DIN ECHIPA NOASTRA!