Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București; Ploiești

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

456 €

Candidatul ideal

- promovarea si prezentarea serviciilor companiei Telekom Romania
- bune abilitati de comunicare
- persoana ordonata si serioasa
- experienta in domeniul telecomunicatii
- entuziasm, atitudine pozitiva
- cunostinte minime operare PC

Descrierea jobului

Vânzarea de servicii fixe si mobile furnizate de catre TELEKOM ROMANIA, cu scopul de a atinge obiectivele de vanzari ale companiei;
Descriere job,responsabilitati :
- prospectarea pietei, identificarea de noi clienti si noi oportunitati de colaborare
- contactarea potentialilor clienti, stabilirea si participarea la intalniri, cu scopul semnarii de noi contracte
- mentinerea unei bune relatii cu clientii din portofoliu
- realizarea targetului lunar
- intocmirea rapoartelor zilnice/saptamanale si lunare

Beneficii

Salariu fix + comision;
Bonusuri motivante pentru depasirea targetelor;
Posibilitate de avansare si dezvoltare personala;
Laptop + telefon mobil;
Masina de serviciu.

Descrierea companiei

Partener national Telekom, aflat in extindere de activitate si care pune la dispozitia clientilor sai persoane juridice, produse si servicii integrate de comunicare voce mobila/voce fixa/date.

  • Interviu online
  • Preferi vanzari directe sau prin telefon ?
  • Care este experienta ta in vanzari ?