Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

3-5 Bulevardul Pierre de Coubertin, București; Bulevardul General Vasile Milea, București; 23 Strada Ziduri Moși, București

Responsabilitati:
• Promovarea si vanzarea produselor din magazin – atingerea obiectivelor de vanzari;
• Consilierea clientilor;
• Gestionarea stocului existent in magazin;
• Urmarirea si respectarea procedurilor si instructiunilor referitoare la manipularea, arhivarea si predarea documentelor cu regim special (chitante, monetare);
• Elaborarea rapoartelor de vanzari;
• Mentinerea magazinului conform standardelor stabilite.

Cerinte:
• Abilitati excelente de comunicare, prezentare si negociere;
• Atitudine orientata spre client;
• Flexibilitate si dorinta de invatare;
• Spirit organizatoric si rezistenta la stres;
• Cunostinte de operare a calculatorului si de lb. engleza – nivel conversational;
• Experienta anterioara in vanzari – minim 1 an, experienta intr-un domeniu asemanator constituie un avantaj;
• Disponibilitate imediata.

Beneficii Oferite:
• Salariu motivant & bonusuri si decontarea transportului in comun (RATB/Metrou & taxi in w/e);
• Plata orelor suplimentare;
• Prime de vacanta si sarbatori, discounturi la produsele companiei;
• Cursuri de specialitate si posibilitati de promovare.

Angajare imediata !

Magazine acoperite: AFI Mall / Veranda Mall / Mega Mall / Adesgo