Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Strada Leon Vodă, București

CASA JAD Boutique cauta un Consultant Vanzari / Sales Consultant.

Vrei sa lucrezi intr-un mediu relaxant, in inima Bucurestiului, in zona Piata Unirii - Marasesti ?

Cautam un Consultant Vanzari / Life Changing Consultant de gen feminin.

Esti o persoana pozitiva si extrovertita?
Iti place sa lucrezi cu oamenii si sa cunosti mereu oameni noi?
Esti increzatoare in fortele proprii si optimista?

Atunci acesta este locul pentru tine.

RESPONSABILITATI:
- prospectare clienti atat prin telefon, cat si email si personal networking
- prezentarea abonamentelor de masaj, dar si a produselor cu pietre de jad incalzite catre potentialii clienti.
- largirea bazei de clienti
- consultanta pe parte de vanzare produse de masaj (testarea produselor, prezentarea beneficiilor lor etc)
- consultanta in vederea vanzarii produselor de masaj CASA JAD

BENEFICII:

- Training permanent pe parte de vanzari,
- Locatie exclusivista,
- Mediu de lucru relaxat, program full-time
- Salariul fix garantat + Comisioane Extrem de Generoase din vanzari.

Descrierea companiei

CASA JAD este un brand premium de produse cu pietre imperiale de jad si raze infrarosii. Prin cele 2 saloane din Dorobanti si Unirii, CASA JAD este singurul centru din Romania specializat pe terapii cu pietre de jad incalzite. Centrele sunt organizate atat ca showroom pentru prezentare si vanzare produse terapeutice cu pietre de jad si infrarosii, cat si ca un salon unde clientii nostri pot veni sa se bucure de abonamente de 12 sau 24 de sedinte.

CASA JAD este salonul preferat al multor vedete autohtone, de la prezentatori TV (Roxana Ciuhulescu) pana la artisti, actori (Diana Lupescu, Crenguta Hariton, Manuela Harabor), sportivi mari precum Dna Elisabeta Lipa, pilotul de raliuri Claudiu David, lotul olimpic de gimnastica feminin, gimnastul Ioan Suciu samd.

Terapia-Semnatura este Masajul Automatizat cu Pietre de Jad Incalzite. Pentru ca nu necesita indepartarea hainelor si masajul este automatizat, masajul nostru este cunoscut in presa ca "Masaj la Papion".

Cu atentie la detalii si un decor din piese naturale, din zambila de apa si iarba de mare, gandit in jurul influentelor asiatice, CASA JAD este o oaza de liniste si relaxare in tumultul bucurestean. Calcand pragul centrului CASA JAD, fiecare vizitator primeste incantat experienta celui mai placut masaj pe care l-a incercat vreodata, cu efecte terapeutice vizibile de la prima sedinta!

CASA JAD - vazut la PRO TV, DIGI 24, TVR1 si TVR2, Realitatea TV.