Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Descrierea companiei

ALBER HOLDING MANAGEMENT este o societate de management si consultanta manageriala, activa in domeniul dezvoltarii de proiecte imobiliare.
In ultimii ani s-a implicat activ in formarea a 10 divizii dezvoltatoare de proiecte imobiliare rezidentiale, industriale si comerciale, in diferite orase din Romania. Suntem mereu preocupati sa aducem in echipe oameni valorosi, profesionisti, pasionati dar si oameni cu potential. Cautam manageri dar si oameni talentati. Cautam oameni preocupati de propria dezvoltare profesionala.

In prezent recrutam personal pentru grupurile de firme care dezvolta proiecte imobiliare in TIMISOARA.

Candidatul ideal:

Studii superioare;
Bune capacitati de prezentare, de negociere si de comunicare;
Cunostinte de operare calculator - MS Office, Internet;
Cunostinte la nivel mediu sau avansat de limba engleza si/sau alta limba de circulatie internationala;
Foarte buna capacitate de analiza, sinteza, interpretare, dorinta de invatare;
Proactivitate, integritate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii/clientii;
Disponibilitate la program flexibil;
Experienta minima in vanzari si relatii clienti - constituie avantaj.

Descrierea jobului:

Asigura realizarea targetului de vanzari alocat;
Realizeaza, trimite si prezinta ofertele de produse/servicii potentialilor clienti;
Initieaza si intretine relatia cu clientul (realizare prezentari, intalniri, negocieri, propuneri, rapoarte, contracte, urmarire client pentru incasari, pastrarea relatiilor postvanzare cu clientii – pana la predarea locuintei, etc.);
Solutioneaza sesizarile si reclamatiile clientilor existenti;
Intocmeste rapoarte saptamanale/lunare de activitate si un plan de actiune pentru luna care urmeaza;
Colaboreaza cu toate celelalte departamente din companie.

  • Interviu online
  • 1. Care sunt atuurile dvs?
  • 2. Care sunt aspectele (abilitati/competente/etc.) pe care consierati ca trebuie sa le imbunatatiti?
  • 3. Unde te vezi peste 5 ani? / Ce intentii/planuri aveti de viitor si ce demersuri concrete faceti in acest sens la momentul actual ?
  • 4. Ce inseamna pentru dvs. succesul si care sunt caile prin care il puteti obtine ?
  • 5. Ce asteptari profesionale aveti de la viitorul loc de munca?