Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Bolintin-Vale

Se recruteaza si din

Responsabilităţi:

Gestionarea relaţiilor comerciale cu clienţii;

Oferă consultanţă cu privire la oferta de produse şi servicii ale societăţii;

Negociază termenii contractuali (condiţiile de vânzare, condiţii de livrare, modalitate de plată, termene de livrare şi de plată, alte servicii) respectând procedurile de lucru interne şi politica comercială;

Asigură portofoliul de contracte şi comenzi ferme de livrare a betonului, urmărind atingerea obiectivelor de vânzări;

Urmăreşte încasarea la termen a contravalorii produselor livrate;

Întocmeşte rapoarte de activitate.

Cerinţe:

Persoană serioasă şi responsabilă;
Cunoştinţe temeinice de operare calculator Microsoft Office (Word, Excel);

Cunoştinţe în domeniul vânzărilor, comunicării şi negocierii.

Beneficii :

Program flexibil;

Salariu atractiv + tichete de masă;

Mediu de lucru plăcut;

Card sănătate;

Contract cu normă întreagă, pe o perioadă nedeterminată;

Transportul pentru angajați asigurat de companie.