Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Consultant Tehnic Ofertare - Bolintin Deal

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Avansat
Adresa
Posturi disponibile
1

Candidatul/a ideal/a trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

  • Studii superioare tehnice (constructii, arhitectura, inginerie, etc)
  • Cunostinte in domeniul tamplariei profilelor din aluminiu si PVC
  • Prezinta avantaj experienta intr-un post similar;
  • Cunostinte de limba engleza si/sau spaniola
  • Experienta in gestionarea relatiei cu clientii
  • Cunostinte in domeniul constructiilor
  • Operare calculator: Office; Orgadata;
  • Prezinta avantaj cunostinte de Autocad;
  • Persoana dinamica, serioasa, organizata si cu initiativa; atentie riguroasa la detalii si cu capacitatea de a desfasura mai multe activitati in acelasi timp;
  • Spirit de echipa,

Responsabilitati:

Realizeaza ofertele solicitate de catre agentul comercial si asigura telefonic suport tehnic necesar clientilor in cadrul proiectelor derulate