Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

maghiară, engleză

Adresa/ adresele jobului

Ghiroda

Se recruteaza si din

Timișoara

FERVILL ROMANIA SRLIMPORTATOR SI DISTRIBUITOR PIESE AUTO ELECTRICE  din Timisoara

Angajeaza pentru Serviciul de Suport Tehnic  persoana cu experienta in identificarea si ofertarea pieselor auto.

Oferim un mediu de lucru în care fiecare este parte a echipei. Nu există bariere între management şi angajaţi, deoarece credem în conducere prin forţa exemplului. Creştem repede şi avem nevoie de oameni entuziaşti care să facă ziua de mâine mai bună pentru mai mulţi oameni – clienţi şi colegi.

Ne dorim ca noii colegi să dea dovadă de multă perseverenţă, iniţiativă

Responsabilitati:
- identificarea, ofertarea si facturarea pieselor auto;
- identificarea pieselor si accesoriilor in programele de identificare piese auto;
- consilierea clientilor si ofertarea pieselor;

Aptitudini:
- capacitate de adaptare si invatare ;
- buna cunoastere a programelor de identificare piese auto reprezinta un avantaj;
- experienta in vanzarea de piese auto ;
- cunostiinte de utilizare calculator - pachet Office;
- minim studii liceale absolvite;
- persoana organizata,responsabila, cu spirit practic;
- permis de conducere (optional, constituie un avantaj).

-Limba maghiara constituie un avantaj

Beneficii:

- pachet salarial atractiv format din salariu fix si bonus in functie de performanta;

- mediu de lucru dinamic in cadrul unui colectiv tanar.