Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Responsabilitati:

  • Ofera asistenta tehnica de tip help-desk si asiugra rezolvarea erorilor sistemului Microsoft Dynamics NAV versiunea standard localizata;
  • Ofera consultanta telefonica clientului, ori de cite ori este necesar;
  • Soluţionează erori generate de utilizarea necorespunzatoare;
  • Colaboreaza cu dezvoltatorii pentru realizarea cerintelor;
  • Colaboreaza cu managerul de departament la estimarea timpilor pentru solutionarea ceintelor;
  • Efectueaza testarea dezvoltarilor si procedurile de lucru pentru acestea.

Cerinte:

  • Absolvent studii economice superioare;
  • Spirit analitic;
  • Cunostinte primare baze de date;
  • Cunostinte avansate in utilizarea PC;
  • Rezistenta la stres;
  • Fire proactiva;
  • Abilitati de comunicare;
  • Spirit de echipa, respectuos in relatia cu clientii si colegii;
  • Permis de conducere categoria B si disponibilitate deplasari;
  • Limba engleza obligatorie.

Oferta:

  • Oportunitati de dezvoltare in cadrul unei echipe profesioniste;
  • Suport pentru certificari profesionale;
  • Salariu motivant;
  • Abonament medical la o clinica privata din Bucuresti;
  • Mediu de lucru atractiv.