Consultant servicii Telecom

customer care

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

italiană

Adresa/ adresele jobului

Iași

Angajatii nostri sunt cea mai importanta resursa!

APLICA ACUM NOI TE RASPLATIM CU 1000 LEI BONUS LA ANGAJARE!

Iti oferim un loc de munca intr-o echipa dinamica, cu multa experienta si rezultate peste medie.

Daca iti doresti sa lucrezi pe termen lung, intr-o companie de top, aplica astazi si construieste-ti cariera alaturi de noi!

Ce face un Consultant servicii client?

Rolul tau va fi sa raspunzi intrebarilor clientilor intr-un mod clar si concis, construind totodata cu clientii tai un raport pozitiv bazat pe incredere si respect.
Pentru a lucra cu succes intr-un mediu dinamic vei avea nevoie de cateva abilitati esentiale.
Ne poti impresiona cu:
• Nivel mediu/ avansat de limba italiană
• Cunoștințe de operare PC
• Capacitate de sinteza si orientare catre solutii
• Atitudine pozitiva, capacitate de adaptare la un mediu dinamic
• Orientare catre rezultate, atitudine pro-activa
• Atitudine profesionista si perseverenta

Descrierea jobului

Ce responsabilități poti avea:
•Oferirea de asistenta prin telefon
•Asigurarea unui nivel ridicat de satisfactie a clientilor prin atitudine profesionista care reflecta valorile companiei clientului
•Identificarea si solutionarea solicitarilor, urmarind procedurile specifice
•Mentinerea unor standarde de calitate pentru serviciile oferite clientilor

Te răsplătim cu:
•Un mediu stabil care permite dezvoltarea carierei
•Salatiu motivant
•Sistem de bonusare corelat cu rezultatele: veniturile lunare pot creste in functie de disponibilitate la program si performanta
•Pachet de beneficii: transport gratuit, asigurare de viata si abonament medical, bonuri de masa, card de beneficii
•Evaluarea periodica a performantelor

Descrierea companiei

Former Xerox Customer Care Services, as well as other former Xerox Services companies, will continue its activities as Conduent, Inc. The name Conduent is inspired by the new company’s expertise in connecting clients and their constituents through seamless transactions in areas such as customer care, transportation solutions, and healthcare payer and provider services.

Conduent will continue to work as an extension of our clients’ business, enabling millions of interactions every day – such as processing toll payments or medical claims, disbursing public assistance funds or addressing a customer care concern. We will deliver these transactions at massive scale, anytime and anywhere, yet ensure each one is flawless, personalized and secure. As an independent company, we will carry forward the values and culture of innovation, diversity and integrity from Xerox along with our established expertise in transaction-intensive processes, analytics and automation to help improve the satisfaction and loyalty of your patients, commuters, consumers or employees.

Learn more at .