Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Cerinte:

- Experienta de minim 2 ani in: (1) scrierea, (2) implementarea, si (3) decontarea de proiecte derulate prin Programul National de Dezvoltare Rurala (PNDR)
- Experienta profesionala in proiecte cu fonduri europene de minimum 2 ani
- Studii superioare finalizate
- Cunostinte avansate in domeniul economic constituie un avantaj
- Cunostinte excelente de lucru in Excel si Word
- Abilitati de lucru simultan pe mai multe proiecte si activitati
- Abilitati de comunicare, prezentare si relationare
- Buna gestionare a termenelor limita
- Abilitatea de a lua decizii si de a lucra in echipa
- Excelente abilitati de analiza, sinteza si furnizare de solutii
- Creativitate si flexibilitate
- Atitudine proactiva si orientare catre client si rezultate

 Descrierea postului:

- Gestioneaza si realizeaza proiectele in toate etapele lor (scriere, implementare, decontare si monitorizare)
- Construieste si gestioneaza relatia cu clientul
- Gestioneaza pentru client relatia cu finantatorul
- Participa impreuna cu clientul la vizitele pe teren, vizite de decontare sau certificare a cheltuielilor eligibile
- Conduce echipa subordonata direct, daca este cazul

Beneficii:

La noi vei gasi un mediu competitiv si dinamic, ideal pentru dezvoltarea profesionala. Avem o cultura orientata spre performanta, in acest sens oferind angajatilor nostri:
- Posibilitatea de a lucra pe proiecte complexe
- Posibilitatea de a participa la traininguri si a invata de la colegii experimentati
- Salariu atractiv si alte forme de recompensare
- Posibilitatea de a se dezvolta prin accesul la o varietate de business-uri si la un domeniu in continua evolutie

Locatie: Cluj-Napoca

Tip: Full-time