Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1200 - 1600 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

DESCRIEREA POSTULUI:

  • Consilierea clienţilor privind accesarea de fonduri nerambursabile;
  • Orientarea beneficiarilor către produsele ce corespund nevoilor acestora;
  • Identificarea solutiilor de finantare pentru potentiali beneficiari;
  • Consultanţă asupra modului de intocmire a studiului de fezabilitate pentru finanţări nerambursabile;
  • Întocmirea cererii de finanţate conform specificaţiilor solicitate de către fiecare ghid;
  • Întocmirea planului de afaceri şi indrumarea specialistilor in realizarea studiului de fezabilitate conform indicaţiilor oficiale;
  • Întocmirea bugetelor proiectelor;
  • Elaborarea proiecţiilor financiare, analizei cost-beneficiu, calcularea şi interpretarea indicatorilor financiari - reprezinta un avantaj
  • Verificarea conformităţii documentelor transmise de către beneficiar şi necesare ca şi anexe ale proiectului;
  • Consultanta si asistenta oferita beneficiarilor in implementarea proiectelor prin intocmirea de dosare de achizitie, de memorii justificative, rapoarte de progres etc.
  • Calcularea punctajului proiectelor (dupa caz);
  • Comunicarea cu autoritatile de management, organismele intermediare sau alte organisme implicate.

CERINTE:

  • experienta necesara;
  • studii superioare (de preferat economice);
  • abilităţi de comunicare, persoana dinamica si organizata;
  • capacitate de munca atat in echipa cat si individual;
  • atentie la detalii;
  • orientare spre rezultat;
  • experienta de lucru cu termene limita
  • experienţă cu programele operationale

BENEFICII:

  • bonusuri in functie de performante