Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Tăuții-Măgherăuș

Se recruteaza si din

Baia Mare, Seini

Candidatul ideal:

-Studii superioare de specialitate;

-Limba engleza: nivel avansat;

-Cunostinte limba germana-->constituie avantaj;

-Experienta in domeniu constituie avantaj: programare ABAP si familiarizare cu modulele gATP si PP/DS din APO;
-Abilitati de comunicare;

Descrierea jobului:

-responsabil pentru modulele SAP ce urmeaza a fi implementate (PP, MM, WM);

-colaboreaza cu departamentele companiei in vederea definirii, specificarii si implementarii cerintelor;

-suport si scolarizare pentru utilizatori;

Beneficii:

-Salariul se va stabili in urma interviului;

-Tichete de masa + masa calda + transport + asigurare privata accidente de munca si boli profesionale + prime (Pasti, Concediu, Craciun);

-Oportunitate de dezvoltare profesionala;

Descrierea companiei:

Optibelt Power Transmission Srl face parte din grupul german Arntz Optibelt Gruppe, cu sediul central in Germania, unul dintre liderii mondiali care ofera solutii tehnologice de calitate pentru transmisii.