Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cerinte:

  • Cunostinte temeinice de legislatia muncii;
  • Cunostinte avansate de operare PC/ Excel;
  • Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
  • Abilitati excelente de organizare, planificare, comunicare si relationare;
  • Capacitatea de a lucra sub presiune, de a respecta termenele si de a indeplini sarcinile la timp;
  • Persoana ordonata, responsabila, atenta la detalii.

Responsabilitati:

  • Realizeaza calculul salarial conform cerintelor legale, procedurii interne si specificului companiei;
  • Administreaza si actualizeaza baza de date pentru angajati ;
  • Verifica si centralizeaza pontaje / introduce pontajele in programul de salarii;
  • Colecteaza si centralizeaza toate informatiile justificative privind statul de plata (concedii medicale, de odihna, modificari de salarii, prime, bonusuri, etc.);
  • Intocmeste diverse rapoarte specifice;
  • Transmite registrului general de evidenta a salariatilor (Revisal);
  •  Intocmirea diverselor raportari solicitate de catre client;
  •  Informarea periodica a clientilor in legatura cu modificarile legislative din domeniu, inclusiv acordarea de suport si consultanta acestora.

Colorful HR Leasing este o companie românească ce oferă servicii de recrutare și leasing de personal înalt calificat, pe perioade determinate/nedeterminate de timp, în funcție de proiectele și de bugetele clienților. Totodată, Colorful HR Leasing se ocupă de salarizarea și administrarea personalului, oferind consultanță legislativă și întocmirea de rapoarte variate privind activitatea HR.