Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Teodosie Rudeanu, București

Candidatul ideal

Echipa noastra ajuta clientii sa se hotarasca asupra produselor comandate.. Daca ai bune abilitati de comunicare, esti ambitioasa/ambitios si proactiv/a, te invitam sa te alaturi echipei noastre. Cautam colegi care sa fie punctuali si seriosi, sa manifeste spirit de echipa si sa lucreze eficient in conditii de stres. Crezi ca descrierea ti se potriveste? Stii sa utilizezi un calculator? Atunci te asteptam sa faci parte din echipa noastra.

Descrierea jobului

Iata ce va trebui sa faci:

Preiei comenzile pe site si modifici statusurile acestora.

Organizezi si dai catre productie comenzile.

Preiei apeluri de la clienti si identifici corect situatiile cu care se confrunta

Rezolvi problemele sau directionezi clientii catre departamentul potrivit.

Inregistrezi corect si complet informatiile obtinute in urma apelurilor

Iata ce iti oferim:

Un pachet salarial atractiv (salariu, asigurare de sanatate, si alte beneficii).

In Tshirt-Factory apreciem performanta, implicarea, abilitatile de management si pro-activitatea. Alatura-te echipei noastre! Corespunzi acestui profil? Daca da, te asteptam in echipa!

Descrierea companiei

Tshirt-Factory are ca obiect principal de activitate comercializarea de produse textile personalizate.

Experienta obtinuta de-a lungul a 7 ani de colaborari cu branduri internationale ne-a inspirat sa oferim viziune si creativitate pe un suport extrem de popular si practic-tricoul.
Imbinand calitatea cu tehnologia de ultima generatie, misiunea noastra este sa punem la dispozitie produse textile personalizate, imprimate direct in tesatura, care pot deveni foarte usor cele mai potrivite cadouri sau pur si simplu pot fi expresia unei personalitati.