Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati

Rolul central este de consultanta si vanzare in campanile noastre prin:

  • Preluarea comenzilor online plasate de clienti
  • Colectarea datelor si introducerea acestora in sistemul nostru  informatic
  • Informarea clientilor cu privire la fluxul de lucru in vederea obtinerii finantarii solicitate
  • Intelegerea nevoilor ,consilierea si comunicarea cu  clientii pe tot procesul de vanzare ,pentru a crea acestora o experienta de achizitie excelenta
  • Urmarirea si respectarea fluxurilor interne ale Companiei

Cerintele postului

  • Studii superioare finalizate sau in curs (reprezinta un avantaj)
  • Experiență în vânzări și back office in domeniul financiar bancar (reprezinta un avantaj)
  • Cunoștințe operare PC (MS Office, Windows) – nivel mediu
  • Abilitati de persuasiune si comunicare
  • Gestionarea corecta a situatiilor printr-o atitudine cooperanta si o gandire analitica
  • Flexibilitate și adaptabilitate
  • Dorinta de invatare si dezvoltare profesionala

Beneficiile pe care ti le oferim

  • Training specializat si sesiuni periodice de refresh si coaching
  • Mediu de lucru placut cu oameni tineri, creativi si dinamici
  • Pachet salarial competitiv ce include salariu fix si schema de bonusare atractiva
  • Program de lucru flexibil, part-time /full-time, in functie de disponibilitatea ta

Cautam oameni pasionati care sa ni se alature, dornici de a activa intr-un mediu competitiv si provocator , intr-o echipa alaturi de care oferim oportunitatea de invatare si de dezvoltare .

Astfel daca te-ai decis ca vrei sa faci parte din echipa noastra  te rugam sa aplici cu CV-ul actualizat (romana)