Consultant Relatii Clienti (doar INBOUND)

call center - customer support - inbound

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

-Student sau absolvent de studii superioare;

-Constituie avantaj experienta in call center sau telemarketing;
-Excelente abilitati de comunicare;
-Persuasiune, creativitate, spontaneitate, spirit de echipa, flexibilitate, empatie;
-Persoana orientata catre client si atentie la detalii;
-Meticulozitate, reactie pentru tratarea si respingerea obiectiilor clientului;
-Orientare spre rezultate.

Descrierea jobului

-Analizeaza cerintele clientilor si ofera consultanta privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare;
-Ofera support clientilor in diverse situatii;
-Furnizarea de informatii cu privire la oferta, disponibilitatea produselor, produse alternative, oferte promotionale etc;
-Mentinerea legaturii cu clientii in ceea ce priveste echipamentele livrate pentru obtinerea unui feedback permanent; fidelizarea clientilor.
-Locatia: Swan Office & Technology Park. - Zona Pipera
-Program fulltime - L-V - 08:00 - 17:00
-Salariul este 1300 Net + tichete de masa.

-Transportul intre metrou Pipera si cladirea Swan este asigurat.