Acest job nu mai este activ.

Consultant relatii clienti - Business

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Se recruteaza si din

Brașov

Cerinte:
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- orientare catre client si identificare de solutii customizate;
- esti responsabil/a si capabil/a sa iei decizii;
- esti dornic/a sa te afirmi prin idei inovative.
- disponibilitatea unui training de 4 saptamani full time 9:00 -18:00;
- motivatia de a invata lucruri noi;
- bune abilitati de lucru pe calculator (Microsoft Office);
- capacitate foarte buna de asimilare a informatiilor;
- toleranta la stres si rezistenta la rutina;
- cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
- disponibilitate pentru program de lucru in ture.

Responsabilitati:
- Informarea eficienta a clientilor care sunt utilizatori de numere apartinand unui cont persoana juridica, raspunzand la intrebarile acestora referitoare la produsele, serviciile si preturile companiei, din intreg portofoliul de servicii de comunicatii pe care compania il pune la dispozitia clientilor sai: telefonie mobila, comunicatii de date si acces internet.;
-Preluarea si procesarea reclamatiilor primite de la clienti, cu scopul solutionarii prompte a aspectelor ce tin de competenta sa.

Beneficii:
- Program de training plătit (timp de 4 săptămâni);
- Program de 4, 6 sau 8 ore/zi in functie de nevoile tale,
- Oferta financiara atractiva (salariu fix + tichete de masa + bonus + telefon si abonament gratuite),
- Oportunitatea de a-ți începe cariera într-o companie multinațională;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o echipa de succes.