Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Scurta descriere a companiei

  • Produsul IQ AQUA reprezintă una dintre sursele de apă importante din bazinul hidrografic Ploştina - afluent pe partea dreaptă a Slănicului de Buzău.

  • Suntem producatori si distribuitori de apa naturala de izvor in sistem de dozatoare si bidoane in Bucuresti.

Cerinte

  • Să ai cunoștințe de PC de baza;

  • Să fii atent la detalii;

  • Să ai bune abilități de organizare, planificare și gestionare a timpului de lucru;

  • Să privești proiectele ca pe o provocare și o oportunitate de dezvoltare;

  • Să ai o personalitate dinamica și spirit de echipă;

  • Sa aiba spirit de observatie, rabdare, capacitate de comunicare .

Responsabilitati

  • Preluarea apelurilor telefonice si prin email;

  • Introducerea si verificarea corectitudinii acestora pe cursa;

  • Rezolvarea problemelor ridicate de catre clienti cat mai curand posibil;

  • Persoana respectiva va trebuie sa tina legatura cu colegii din distributie pentru a ii ajuta cu (numerele de telefon ale clientilor/adresa de livrare erc.)

Avantajele postului

  • Salarizare atractivă în funcție de performanțe;

  • Oportunitatea de dezvoltare profesională și acumularea de cunoștinte noi.

Alte informatii

  • Programul de lucru este de luni – vineri, interval 09:00 – 18:00

    * Locatie: DN-CB 316 B ( zona – 5 minute de la statia de metrou Anghel Saligny), oferim transportul gratuit de la statia de metrou Anghel Saligny pana la locatie.

  • Ce îți oferim:

    Atmosferă prietenoasă, echipă tanara ambițioasă și pozitivă;

  • Salariu motivant + bonuri in functie de evolutia in companie.