Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Cluj-Napoca; Sibiu; București

Promedica24 se dezvolta dinamic ca lider european in domeniul ingrijirii. Functioneaza prin intermediul lantului de peste 60 de birouri de recrutare din Europa Centrala si prin intermediul francizelor din Germania si Anglia.

Calitatea serviciilor este atestata de DEKRA si TUV Rheinland.

Castigatoare a premiului Top Employer 2016 in Polonia.

Post vacant: Consultant Recrutare

Orase: Bucuresti, Cluj-Napoca, Sibiu, Targu Mures

Responsabilitati:

  • cautarea si atragerea candidatilor utilizand baze de date, social media si munca de teren

  • sustinerea interviurilor si a intalnirilor de promovare

  • construirea si implementarea strategiei de recrutare

Cerinte:

  • calitati organizatorice si abilitati de comunicare

  • experienta in vanzari sau/si in recrutare/servicii

  • orientat spre succes

  • cunoasterea pachetului MS Office si a platformelor digitale

  • cunoasterea limbii engleze

  • permis de conducere

Noi oferim:

  • dezvoltare profesionala in mediu international

  • oportunitati pentru o cariera viitoare

  • contract de munca

  • salariu de baza atractiv si bonusuri lunare

  • o echipa prietenoasa si energica