Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

22 Bulevardul Tudor Vladimirescu, București

Ai experienta in relatiile cu clientii prin telefon? Ai bune abilitati de comunicare si relationare prin telefon? Esti orientat catre client si gasesti usor solutii pentru rezolvarea situatiilor intalnite? Inveti usor lucruri noi?

Alatura-te echipei Wolters Kluwer Romania!

Cerinte:
- Persoana dinamica, sociabila, optimista, cu simt al responsabilitatii;
- Capacitate excelenta de comunicare si relationare;
- Spirit de echipă;
- Mod de gândire orientat spre client;
- Atitudine foarte pozitiva, rezistenta la stres;
- Cunostinte de operare PC;
- Experienta minim 6 luni intr-o activitate de call center sau in proiecte specifice unui call center.

Descrierea jobului:

Vei avea ca responsabilitati principale:
- Contactarea potentialilor clienti si prezentarea solutiilor de colaborare;
- Prelucrarea datelor in sistemul informatic al companiei;
- Oferirea de suport echipelor de marketing si vanzari directe.

Beneficiile tale:
- Salariul lunar net;
- Ai bonuri de masa;
- In plus, primesti un bonus lunar atractiv corelat cu performanta ta;
- Esti inrolat in programe de training si dezvoltare personala.
- Mediu de lucru competitiv cu reale posibilitati de promovare.