Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1000 €

CANDIDATUL IDEAL:

    • Educatie minima: Studii Universitare
    • Minimum 1 an experienta in coordonarea de echipe
    • Sociabil, comunicativ, energic si orientat catre lucrul cu clientii
    • Orientat catre atingerea obiectivelor si livrarea rezultatelor
    • Avantaj major: experienta anterioara in dezvoltarea de proiecte industriale/comerciale
    • Pozitia presupune 30% activitate de teren, 70% activitate de birou, program flexibil de lucru 8-10 ore/zi
    • Permis de conducere categoria B, fara evenimente
    • Abilitati de operare PC

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

    • Indeplinirea obiectivelor pr proiecte
    • Gestionarea eficienta a bugetului proiectelor alocate
    • Organizarea si controlul activitatilor in proiectele sau zona alocata
      • Mentinerea relatiei cu autoritatile locale
        • Activitati administrative
        • Intocmirea de rapoarte si analize pentru eficientizarea activitatii, catre Managerul Regional