Consultant pe procese de management

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Pentru o companie nationala cautam consultant pe procese de management.

Responsabilitati:

• implementarea de solutii software de tip ERP, CRM,BI;
• acordarea de suport si asistenta post-implementare
• prestarea de servicii profesionale de inalta calitate in activitatea de consultanta
• valorificarea la maxim a potentialului aplicatiei la momentul implementarii solutiei si pe parcursul parteneriatului cu clientul respectiv, la aparitia unor noi cerinte
• solutia informatica implementata trebuie sa fie functionala la client conform cerintelor contractuale si sa fie documentata conform procedurii de implementare

Cerinte:
• studii superioare in domeniul economic/ contabilitate:
• abilitati organizatorice, capacitate de invatare ridicata;
• abilitati de adaptare la situatii noi;
• o buna capacitate de comunicare;
• permis de conducere categoria B;
• experienta implementare solutii ERP

Beneficii:
• mediu de lucru placut,alaturi de o echipa tanara si entuziasta
• oportunitati de invatare continua, in domenii dinamice si de actualitate, contact cu profesionisti din diverse ramuri de activitate