Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Salut!

Cautam un om dedicat, perseverent, cu initiativa si experienta in proiecte de marketing si vanzari in agentie de marketing online minim 2 ani

Iata mai jos mai multe detalii despre post:

# Descrierea postului / Responsabilitati:

- Vanzare de servicii de marketing online (optimizare SEO, gestiune campanii de tip PPC - Google, Facebook, LinkedIn, dezvoltare web (site-uri de prezentare si de comert electronic, aplicatii web specifice), identitate vizuala, email marketing)

- Prospectarea pietei si contactarea clientilor potentiali

- Prezinta, promoveaza si vinde serviciile companiei

- Account management, suport in derularea proiectelor din portofoliu

- Administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti

- Participarea la evenimente specifice, pregatirea de campanii de marketing pentru atragerea de clienti sau consolidarea unor relatii de afaceri

# Cerinte:

- Experienta minim 2 ani in vanzari si de preferat in agentie de marketing online

- Studii superioare finalizate

- Dinamism si perseverenta in atingerea obiectivelor, autodidact si orientare catre rezultate

- Putere de convingere, pentru a putea promova in mod eficient produsele firmei noastre

- Dorinta de autodepasire, atitudine pro-activa

- Comunica excelent, este flexibil si lucreaza bine atat individual cat si in echipa

- Socializare si abilitati de networking

Ce iti oferim?

1. Salariu fix, bonuri de masa, bonus corelat cu performanta in vanzari

2. Mediu de lucru placut

3. Locatie centrala