Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Prezentare Job:
Data Start: Imediat
Domeniu de activitate: Magazin Online (Imbracaminte & Incaltaminte si Accesorii Sport)
Program: Full Time
Locatie: Bucuresti - central
Nivel cariera: Entry, Middle

Candidatul ideal

- Foarte bune abilitati de comunicare verbala si ascultare, cu o atitudine orientata spre client;
- Gândire logică, memorie bună, ușurința de a învăța, spontaneitate;
- Rezistenta in situatii dificile;
- Cunoştinţe de operare PC, MS Office, Internet;
- Implicare, spirit de echipa, atitudine proactiva si pozitiva;
- Capacitate de a se integra rapid in echipa;
- Experienta anterioara constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Preluarea si gestionarea apelurilor telefonice de la clienti;
- Preluarea comenzilor online;
- Raspunde la email-urile clientilor si a colaboratorilor;
- Oferirea informatiilor corecte si intr-o maniera profesionala;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii companiei;
- Asigurarea unei evidente clare a activitatii desfasurate;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu fix motivant, peste media pietei;
- Reduceri la toate produsele de pe site;
- Vouchere cadou;
- Bonusuri de vechime;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Posibilitati reale de avansare;
- Training si suport continuu;
- Mediu de lucru tanar si placut;
- Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala.