Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Arad

Anuntul urmareste recrutarea unui consultant junior pentru activitatea de implementare a proiectelor cu finantare nerambursabila, in vederea extinderii echipei de la biroul regional RomActiv din Arad.

Descrierea postului:

  • asistenta acordata beneficiarilor publici sau privati in implementarea proiectelor cu finantare nerambursabila: derularea procedurilor de achizitii, elaborarea documentatiei de rambursare, elaborarea rapoartelor de progres, a documentatiilor de intocmire a actelor aditionale
  • asistenta acordata clientilor pe toata perioada derularii proiectelor si pe perioada de monitorizarea a acestora
  • suport pentru activitatea desfasurata de Biroul local al RomActiv.

Atentie: Numai candidatii selectati in urma evaluarii CV-urilor vor fi contactati pentru interviu.

Cerinte:
- Pregatirea de specialitate: studii superioare in domeniul economic (ex. finante, contabilitate, cibernetica)
- Cunostinte de operare pe calculator:
- Sisteme de operare: Windows 9x/NT/2000/XP
- Aplicatii desktop: MS Office – Word, Excel, Outlook (avansat)
Limbi străine:
- engleza, franceza (sau o alta limba de circulatie) – bine (scris, vorbit) – constituie un avantaj

Constituie avantaj:

  • Experienta specifica in domeniul acordarii de consultanta pentru accesarea fondurilor nerambursabile

Abilitaţi, calitati si aptitudini necesare:

  • Meticulozitate, atentie la detaliu
  • Abilitati de analiza si sinteza
  • Abilitati de comunicare
  • Confidentialitate, corectitudine, punctualitate

Oferta (bonusuri, beneficii)
Pachet salarial fix competitiv.
Asigurare medicala privata.
Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-un mediu de lucru atractiv