Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 800 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Căutăm coleg în cadrul departamentului de realizare a proiectelor!

Responsabilităţile pe care le vei avea:
- Pregătirea documentaţiei specifice de accesare a fondurilor nerambursabile;
- Elaborarea de planuri de afaceri, cereri de finanţare, analize financiare etc.;
- Întocmirea dosarelor de achiziţii şi a cererilor de plată pentru proiectele coordonate;
- Managementul și administrarea proiectelor coordonate, în strânsă colaborare cu beneficiarul şi părţile implicate.

Competenţele pe care le solicităm:
- Studii superioare în domeniul economic, studii europene, administraţie publică;
- Cursuri/studii referitoare la Legislaţia şi Politica Europeană;
- Cunoştinţele şi experienţa în domeniul accesării fondurilor nerambursabile pot constitui un avantaj;
- Cunoştinţe temeinice de analiză financiară;
- Capacitate de concepere a dosarului de finanţare: plan de afaceri, cerere de finanţare etc.;
- Cunoştinţe despre administraţia publică din România şi legislaţia aferentă;
- Aptitudini excelente de comunicare şi prezentare;
- Cunoştinţe legate de MS Office: Word, Excel, Power Point etc.;
- Automotivare în atingerea obiectivelor profesionale şi atitudine îndreptată spre rezultate;
- Capacitate de evaluare şi de rezolvare a problemelor;
- Managementul timpului şi al priorităţilor;
- Cunoştinţe de limba Engleză - scris, vorbit, citit;
- Permis de conducere categoria B şi experienţă.

Oferta noastră:

- Salariu competitiv;

- Posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist;
- Traininguri specifice;

- Teambuildinguri în țară și străinătate;

- Bonusuri de performanţă.