CONSULTANT IMPLEMENTARE/SUPORT in domeniul HoReCa

consultant - software - horeca

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

- Daca iti doresti sa inveti, sa intelegi, sa-ti explici si sa ajungi sa impartasesti si altora cunostiintele tale

- Daca te motiveaza sa gasesti solutii orientate catre rezultate si sa le pui in practica pentru clientii nostri

- Daca iti place sa calatoresti prin tara si sa veghezi la buna functionare a afacerilor clientilor nostri

- Daca iti place sa fi in prima linie a relatiei cu clientii, intr-un departament de Customer Support ...Te asteptam alaturi de noi!

Responsabilitati:

  • Implementare  si consultanta pentru softurile Bit Soft;
  • Configurarea solutiilor software pentru hoteluri si restaurante si scolarizarea echipelor care le vor folosi
  • Asistenta post instalare/suport, consultanta dedicata clientilor pentru a asigura folosirea si functionarea optima a solutiilor achizitionate
  • Suport pentru softurile Bit Soft: preluarea, documentarea si rezolvarea cererilor clientilor nostri;

Cerinte:

  • Disponibilitatea pentru deplasari in cadrul proiectului;
  • Disponibilitatea de a lucra in ture de noapte, ture de weekend in cadrul departamentului Customer Suport
  • Aptitudini de comunicare in relatia cu clientii
  • Aptitudini de relationare cu echipa;
  • Initiativa, orientare proactiva;
  • Limba engleza

Avantaje:

  • Experienta in domeniul ospitalitatii sau in implementarea de solutii financiar/contabile/ERP, cunostintele SQL
  • Permis de conducere categ B.

Beneficii:

  • Apartenenta la o echipa de top, intr-o companie partener Oracle in Romania si Ungaria;
  • Posibilitatea de dezvoltare prin acces la know-how-ul impresionant al echipei si experienta de lucru cu peste 600 de hoteluri si restaurante din Romania;
  • Pachet salarial atractiv, bonusuri, abonament medical clinica privata, bonuri de masa.

  • Interviu online
  • Care este disponibilitatea de a lucra intr-un program de ture de noapte?
  • Care este disponibilitatea ta de a calatori in interes de serviciu?