Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Dorim sa ne marim echipa si de aceea cautam o persoana perseverenta si organizata pentru pozitia de Consultant HR Senior, in Cluj-Napoca. Daca te implici in ceea ce faci si indeplinesti cerintele de mai jos, asteptam sa ne contactezi.

Esti candidatul potrivit pentru noi daca:

  • ai experienta minim de 3 an in recrutare si headhunting

  • cunosti limba engleza la un nivel avansat;

  • iti place sa intalnesti oameni si sa analizezi profiluri profesionale;

  • stii sa aplici disciplina in activitatea profesionala si urmaresti solutionarea problemelor

  • reusesti sa te integrezi in echipa si sa colaborezi eficient

Responsabilitati:

  • identificarea si administrarea canalelelor de recrutare potrivite pentru pozitiile existente;

  • selectarea candidatiilor potriviti, sustinerea de interviuri;

  • mentinerea legaturii cu clientii;

  • recrutare activa si headhunting;

  • participarea activa la promovarea programelor de training si la dezvoltarea lor;

  • participarea si implicarea in dezvoltarea programelor de teambuilding, a sistemelor de motivare si retentie, a sistemelor de evaluare pentru client;

  • participarea la conferinte, targuri de specialitate.

Ce ne angajam sa iti oferim:

  • salariul de baza + bonusuri de performanta;

  • dezvoltare profesionala prin traininguri de specialitate;

  • climat de lucru suportiv, cald si prietenos.

Consideri ca poti fi colegul nostru? Aplica la job!