Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Ne marim echipa! Daca ai experienta in administrarea de personal, te asteptam sa ne cunoastem!

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate (Sociologie/Psihologie/ASE)
  • Minim 1 an experienta pe o pozitie similara
  • Atestat/Curs inspector resurse umane – obligatoriu
  • Cunostinte limba engleza – nivel avansat
  • Bune cunostinte MS Office (Word, Excel)
  • Excelente abilitati de organizare, prioritizare si planificare
  • Capacitate de sinteza si analiza
  • Spirit de echipa si abilitati de comunicare ridicate
  • Orientare catre clienti

Responsabilitati:

- Intocmirea contractelor individuale de munca
- Intocmirea documentelor privind modificarea si incetarea contractelor individuale de munca
- Intocmirea adeverintelor pentru angajati (de salariat, pentru medic, banca si pentru toate insitutiile statului: somaj, pensii, etc.)
- Arhivarea electronica a dosarelor de personal
- Intocmirea, completarea si depunerea registrului general de evidenta a salariatilor in format electronic– REVISAL
- Programarea controalelor de medicina a muncii
- Comunicarea catre Agentia Pentru Ocuparea Fortei de Munca a tuturor locurilor de munca vacante
- Intocmirea rapoartelor specifice pentru clienti cu privire la date despre angajati (situatia zilelor de concediu, incetari, angajari etc)
- Verificarea pontajului

Beneficii:

- Locatie: Piata Victoriei;

- Program de lucru flexibil

- Abonament medical si bonuri de masa in format electronic

- Cursuri profesionale interne lunare;

- Evenimente corporate (teambuilding, petreceri cu ocazia sarbatorilor etc);

- Concursuri lunare cu premii;

  • Interviu online
  • Care este minimul salarial cu care tu esti confortabil/a pentru o noua oportunitate?