Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

900 - 1150 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal:

- experienta scrierea si implementarea a cel putin unui proiect a carui AFN a fost de minim o suta mii euro;

- absolvent(ă) de studii superioare, de preferat profil economic;

- cunostinte solide in domeniul financiar si economic;

- cunoscator/cunosctoare a legislatiei de profil;

- interesat(ă) de colaborare pe termen lung;

- responsabil(ă) si foarte bine organizat(ă);

- capacitatea de a lucra cu termene limita;

- bune abilitati de comunicare;

- gandire analitica si capacitate de a gestiona integral elaboararea unui proiect;

- autodidact(ă).

Responsabilitati:

- informarea clientilor cu privire la oportunitatile de finantare;

- consultanta in vederea intocmirii dosarelor aferente cererilor de finantare;

- elaboreaza si/sau completeaza documentele necesare contractarii finantarii / raspunde la solicitarile de clarificari emise de organismele intermediare si/sau alte organisme abilitate (studii de fezabilitate, planuri de afaceri, analize cost beneficiu, memorii justificative, cereri de finantare, etc);

- intocmeste si realizeaza corespondenta/ comunicarea cu clientii si institutiile finantatoare, pe intreg parcursul evaluarii si contractarii proiectelor;

- organizeaza si participa la vizite de lucru necesare obtinerii finantarii nerambursabile, la sediile beneficiarilor/ finantatorilor/ alte institutii, atunci cand situatia o impune;

- asigura managementul proiectelor in vederea obtinerii finantarii;

- intocmeste rapoartele de progres, dosare de achizitii, cererile de plata si/ sau rambursare si alte documente specifice.

Beneficii:

- Salar atractiv;

- Comision de succes;

 - Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;

- Telefon, laptop;

- Mediu placut de lucru.