Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, maghiară

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

MAURER IMOBILIARE MURES ANGAJEAZA CONSULTANT FINANCIAR

CERINTE :

-Studii superioare, de preferinta in domeniul economic (in curs de desfasurare sau finalizate);

- Experienta in domeniul bancar cel putin 2 ani pe segmentul de creditare persoane fizice;

- Abilitati de vanzare si negociere, perseverenta;

- Cunostinte temeinice ale ofertelor bancilor in domeniul creditului(cu precadere Imobiliar/Ipotecar/Prima Casa);

Aspect profesional business, persoana dinamica, responsabilau initiativa, flexibilitate si adaptabilitate;

- Excelente abilitati de comunicare si relationare;

- Spirit de echipa, analiza si sinteza, atitudine pro-activa;

- Cunostinte operare PC (MS-Office);

 - Carnet de conducere:categoria B.

RESPONSABILITATI:

- Consiliere clienti;

- Acordarea de consultanta financiara si asistenta in intocmirea dosarului de credit potentialilor clienti , prin prezentarea solutiei optime corespunzatoare fiecarui client si solutionarea problemelor aparute;

- Contactare telefonica clienti;

-  Deplasare la client si la banca;

- Prezentare produse de creditare ;

-  Verificare eligibilitate conform normelor bancilor partenere.

BENEFICII
Pachet salarial atractiv;
Oportunitati de dezvoltare in cariera;
Mediu de lucru dinamic, tanar.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.
Nu vor fi luate in considerare candidaturile care nu vor indeplini conditiile minimale solicitate în specificatiile postului.
Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidaţi.