Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Satu Mare; Baia Mare; Zalău

Se recruteaza si din

Bistrița

Candidatul ideal

- absolvent al Universitatii de Medicina si Farmacie, specializarea - Farmacie - constituie avantaj;
- cunostinte operare PC, pachet Office - nivel mediu/avansat;
- cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
- excelente abilitati de comunicare, interrelationare, empatizare;
- constiinciozitate si foarte buna capacitate de organizare si planificare a activitatii;
- cunostinte de management farmaceutic;
- atitudine pozitiva, orientare spre client si spre solutionarea imediata a problemelor;
- permis auto - categoria B;
- domiciliul stabil in Baia Mare/ Satu Mare sau disponibilitate de relocare in Baia Mare.

Descrierea jobului

- promoveaza solutiile de business ale companiei;
- implementeaza campaniile aflate in derulare;
- gestioneaza portofoliul de clienti din zona geografica de care apartine;
- creeaza si dezvolta o relatie fructuoasa cu clientii alocati;
- urmareste cooptarea de clienti noi;
- monitorizeaza perfomantele clientilor;
- ofera consultanta, feedback si suport clientilor;
- participa la programele de trainig specializat organizat de catre companie.